Profesyonel Kombi Servisi Sunuyoruz

Güvenilir, Ekonomik Çözüm Ortağınız

Küçük, büyük ayrımı yapmaksızın aynı kaliteli hizmet

Aldığımız işin hacmine bakmaksızın en ufağından, en büyüğüne kadar aynı itinayı göstererek, hızlı şekilde ekonomik ücretlere kombi servisi hizmeti veren güvenilir çözüm ortağınız olmak istiyoruz.

Yetkili Kombi Servisi

Marmara Kombi Servisi tecrübeli ekibiyle İstanbul’da kombi tamiri, bakımı, hizmetleri veren işini tutkuyla yapan ustalardan oluşmaktadır.

Mesleğimizi ticari kaygılarla değil, güven ve müşteri memnuniyeti odaklı icra ediyoruz.

Bulunduğumuz zamanın tüm gereksinimlerini işimize entegre ederek en kaliteli, kalıcı, ekonomik kombi servisi hizmeti garantisi veriyoruz.

Bizi böyle bilen müşterilerimiz, kombileri arızalandığında veya bakım yapmak istediklerinde tekrar bizimle iletişime geçerler.

7/24, kurumsal hizmet garantisi.

Kombi Servisi

Kombi servisi ve tamiri hizmetlerinde tecrübeli, güvenilir, hızlı, kombi servisi ekibi .

24/7 Hizmet

Acil durumlar için 7/24 destek sunmaktayız. Günün her saati çekinmeden iletişime geçebilirsiniz.

Ekonomik Ücret

Kombi servisi, tamiri, bakımı ücretlerini kaliteden ödün vermeksizin ekonomik tutuyoruz..

Ekibimiz

En tecrübeli ekip ve en kaliteli ekipman.

 • Cengiz Akın

  Marmara Kombi kurucularından Cengiz Akın, 18 yıllık tecrübeye sahiptir, kombi tamiri, bakımı, petek temizleme işlemleri yanı sıra ekibin sevk ve idaresini yürütmektedir.

 • Fuat Tepe

  Marmara Kombi Servisi kurcularından olan Fuat Tepe, Kombi sektöründe 18 yılı aşan tecrübeye sahiptir. Kombi tamiri, bakımı yanında firma içerisindeki işleyişten sorumludur .

 • Fatih Şahin

  Marmara Kombi Yetkili Servisi şirketinin vazgeçilmez ustalarından olan Fatih şahin Kombi tamiri, bakımı konusunda 15 yılı aşan tecrübeye sahiptir.

 • Hüseyin Mert Koçyiğit

  Marmara Komi’nin tecrübeli, çalışkan, vefakar ustalarından Hüseyin Mert Koç Yiğit 15 yıldır Kombisi Servisi sektöründe engin tecrübeye sahiptir.

 • Mert Tepe

  Marmara Kombi Servisi’nin en genç çalışanı Mert Tepe özverili olması ve pratik zekasıyla ekibimize katılma konusunda tüm sınavları geçmiştir.

 • Timur Yılmaz

  Timur Yılmaz ekibimizi motive eden, kriz yönetimini çok iyi başaran, acil kombi tabiri olaylarına hızla ve çözüm odaklı müdahale eden mesai arkadaşımızdır.

Bizi Hemen Arayın

Sizde hemen ücretsiz fiyat teklifi almak ve fırsatlardan yararlanmak için bizi arayın.

Hemen Arayın