Kullanım Koşulları

Bu web sitesinin (bu/bizim Sitenin) sahibi, bağlı kuruluşlarıyla (Marmara Kombi, biz, bizim, bize) birlikte gizliliğinizi koruma ve saygı gösterme sözü veren Marmara Kombi Servisi’dir ve Marmara Kombi Servisi tarafından yönetilmektedir.

Bu Gizlilik Politikası, sizden aldığımız ya da sizin bize verdiğiniz bilgilerin tarafımızdan işlenmesine ilişkin esasları düzenlemektedir. Kişisel bilgilerinizle ve bunları nasıl kullanacağımızla ilgili görüşlerimizi ve uygulamalarımızı anlamak için aşağıdakileri dikkatli bir şekilde okuyunuz.

Sitemizi kullanarak bilgilerinizi bu Politikada açıklandığı şekilde toplamamıza ve kullanmamıza izin veriyorsunuz.

Marmara Kombi Servisi, bu Site.üzerinden toplanan bütün kişisel bilgilerin işlenmesinin veri kontrolörüdür        

SİZDEN TOPLAYABİLECEĞİMİZ BİLGİLER        

Sizin hakkınızda aşağıdaki bilgileri toplayabilir ve işleyebiliriz:        

*İnteraktif özellikler vasıtasıyla dahil verdiğiniz veya Sitemize önceden sunduğunuz bilgiler. Bu, sitemizin kullanımına kaydolduğunuz, hizmetimize abone olduğunuz, konferansa kaydolduğunuz, materyal gönderdiğiniz veya başka hizmetler istediğiniz sırada verilen bilgileri içerir (fakat bunlarla sınırlı değildir). Tarafımızdan düzenlenen veya sponsoru olduğumuz bir yarışmaya ya da tanıtıma katıldığınızda ve Sitemize bir sorun bildirdiğinizde de sizden bilgi isteyebiliriz.

*Bizimle temasa geçerseniz bu görüşmenin ve bu görüşmede yer alan bilgilerin kaydını tutabiliriz. Cevap vermek zorunda olmasanız dahi sizden araştırma amacıyla kullandığımız anketleri de doldurmanızı isteyebiliriz.

*Kendi ücretlendirme amacımız için veya başka şekilde ve ulaştığınız kaynaklar için gerekli olsun ya da olmasın trafik bilgileri, yer bilgileri, web kayıtları ve diğer iletişim bilgileri dahil fakat bunlarla sınırlı olmamak üzere Sitemizi ziyaretlerinizin ayrıntıları.        

İP ADRESLERİ        

*IP adresiniz, işletim sisteminiz ve sistem yöneticisi için tarayıcı türü dahil bilgisayarınız hakkındaki bilgileri toplayabilir ve toplanan bilgileri reklamcılarımıza bildirebiliriz. Bu, kullanıcılarımızın inceleme eylemleri ve şablonları hakkında istatistiksel bilgilerdir ve herhangi bir şahsın kimliğini tespit etmez.                

KİŞİSEL BİLGİLERİNİZİ SAKLADIĞIMIZ YER        

*Sizden topladığımız bilgiler, Avrupa Ekonomik Alanı (AEA) dışında bir yere aktarılabilir ya da saklanabilir. Bunlar ayrıca bizim için AEA dışında çalışan personel, grup şirketlerimizden biri veya (doğrudan veya dolaylı olarak) pazarlama temsilcilerimizden veya  biri tarafından da işlenebilir. Kişisel bilgilerinizi vererek bu aktarımı, saklamayı veya işlemeyi kabul etmiş olursunuz.        

GÜVENLİK        

*Bize verdiğiniz bütün bilgiler güvenli sunucularımızda saklanır. Size Sitemizin belli bölümlerine erişiminizi sağlayan şifre verdiğimizde (veya şifre seçtiğinizde) bu şifreyi gizli tutmaktan sorumlu olursunuz. Şifreyi kimseyle paylaşmamanızı istiyoruz.

*Bu web sitesi vasıtasıyla toplanan kişisel bilgilerin aktarımı, saklanması ve işlenmesi geçerli, olağan teknik önlemlerle güvenceye alınır. Maalesef internet üzerinden bilgi aktarımı tamamen güvenli değildir. Kişisel bilgilerinizi korumak için elimizden geleni yapacak olmamıza rağmen Sitemize aktarılan kişisel bilgilerinizin güvenliğini garanti edemeyiz; aktarımın riski size aittir. Bilgilerinizi aldığımızda izinsiz erişimi önlemeye çalışmak için sıkı prosedürler ve güvenlik özellikleri uygulayacağız.        

BİLGİ HAZIRLIĞININ KULLANIMLARI        

*Hakkınızda topladığımız bilgileri aşağıdaki şekilde kullanabiliriz:        

*Sitemizdeki içeriğin sizin ve bilgisayarınız için en etkili şekilde sunulmasını sağlamak.

*Site kullanımınızla ilgili işlemsel ve teknik hususlar hakkında sizinle iletişim kurmak.

*Bu amaçla iletişim kurulmasına izin vermeniz durumunda bizden istemiş olduğunuz ya da ilgileneceğinizi düşündüğümüz bilgileri, ürünleri veya hizmetleri size sağlamak.

*Sizinle aramızda yaptığımız sözleşmelerden kaynaklanan yükümlülüklerimizi yerine getirmek.

*Bunu yapmayı seçtiğinizde hizmetimizin interaktif özelliklerine katılmanıza izin vermek.

*Hizmetimizdeki değişiklikleri size bildirmek.        

Kimliği tespit edilebilen şahıslar hakkındaki bilgileri reklamcılarımıza açıklamayacağız fakat kullanıcılarımız hakkında genel bilgileri vereceğiz. Bunlar, kullanıcılarımızın tarama eylemleri ve şablonları hakkındaki istatistiksel bilgilerdir ve şahsın kimliğini ortaya çıkarmaz.        

BİLGİLERİNİZİN AÇIKLANMASI        

*Kişisel bilgilerinizi aşağıda belirtilen üçüncü kişilere doğrudan veya dolaylı olarak açıklayabiliriz:        

*Sitemizi geliştirmek ve/veya bakımını yapmak ve/veya reklam/pazarlama ve/veya barındırma hizmeti veya diğer teknik hizmetleri sağlamak için kullandığımız üçüncü kişiler.

*İşletme veya varlıkları satmamız veya satın almamız durumunda kişisel bilgilerinizi o işletmenin veya varlıkların müstakbel satıcısına veya alıcısına açıklayabiliriz.

*Şirketimiz ya da varlıklarımızın tamamı üçüncü kişilerce satın alınırsa Gizlilik Politikası altında veya Gizlilik Politikasıyla bağlantılı olarak tarafımızda tutulan kişisel bilgiler aktarılan varlıklardan biri olacaktır.     

HAKLARINIZ        

*Pazarlama amacıyla kişisel bilgilerinizin işlenmemesini bizden isteme hakkına sahipsiniz. Bu amaçla bilgilerinizi kullanma niyetindeysek ya da her durumda web sitemizi kullanmanız kapsamı dışında kalan amaçlarla bilgilerinizi üçüncü şahıslara açıklamayı planlıyorsak genellikle (bilgilerinizi toplamadan önce) sizi bilgilendiririz. Bilgilerinizi toplamak için kullandığımız formlardaki belli kutucukları işaretleyerek bu işlemi engelleme hakkınızı kullanabilirsiniz. info@marmarakombi.com üzerinden herhangi bir zamanda bizimle temasa geçerek de hakkınızı kullanabilirsiniz.        

ÜÇÜNCÜ TARAF SİTELERİ        

*Sitemiz, zaman zaman ortak ağlarımızın, reklamcılarımızın ve iştiraklerimizin web sitelerine veya web sitelerinden bağlantılar içerebilir. Bu web sitelerinin herhangi birine verilen bir bağlantıyı takip ederseniz bu web sitelerinin kendi gizlilik politikaları olduğuna ve bu politikalarla ilgili herhangi bir sorumluluk ya da yükümlülük kabul etmediğimize dikkat ediniz. Bu web sitelerine kişisel bilgilerinizi vermeden önce bu politikaları kontrol ediniz.        

BİLGİLERE ERİŞİM        

*Bu Gizlilik Politikası temelinde hakkınızdaki bilgileri tutup tutmadığımızı bilme ve bilgileri tutuyorsak bu bilgilere erişme ve yanlışsa düzeltilmesini isteme hakkına sahipsiniz. Aynı zamanda bu bilgilerden herhangi birinin işlenmesi yürürlükteki kişisel verilerin korunması hakkında mevzuat hükmünü ihlal ediyorsa kişisel bilgilerinizin silinmesini veya engellenmesini isteme hakkına da sahipsiniz.        

TUTMA SÜRESİ        

*Genelde bu Siteden aldığımız bilgileri toplandıkları amaçla arşivleme için gerekli olandan ya da yasaların belirlediği süreden daha uzun süre tutmayacağız.        

GİZLİLİK POLİTİKAMIZDA DEĞİŞİKLİKLER        

*Gelecekte gizlilik politikamızda yapabileceğimiz değişiklikler bu sayfada yayınlanacak ve uygun olduğunda size e-posta yoluyla bildirilecektir.        

İLETİŞİM

(0216) 566 05 64
info@marmarakombi.com

Merdivenköy Mah. Hayrettin Sok. No.: 3
Kadıköy, İstanbul

Hemen Arayın